utorok 17. apríla 2018

Recenzia: Illumi Lightening Skin Perfection Make-up od Bell

Lacné a dobré, to je asi kombinácia, po ktorej mnohý túžia pri nákupoch. Nájsť produkt, za ktorý neminieme majetok a zároveň, aby bol naozaj účinný a dobrý, sa zdá priam nemožné. Našťastie to nie je pravda a potvrdilo sa mi to pri nejednom produkte, kedy som ako sa hovorí mala "za málo peňazí, veľa muziky". Jedným z týchto produktov je Illumi Lightening Skin Perfection Make-up od značky Bell.Dlhú dobu som sa snažila nájsť nejaký ľahký make-up, ktorý bude mať prirodzený efekt, ale aj nejaké krytie a nebude pleť vysušovať. Po dlhodobom používaní make-upu s matným efektom som chcela niečo s úplne iného súdka. Nikdy by som nepovedala, že tieto moje požiadavky splní produkt, ktorý stojí necelé 4 eurá.Make-up predávajú v plastovej tube bez pumpičky. V ponuke sú 4 odtiene. Ja mám konkrétne ten najsvetlejší 01 Light Beige a prekvapivo je dobrý aj na mojej bledej pleti, aj keď by som možno uvítala ešte o čosi svetlejší odtieň. Konzistencia je trošku tekutejšia, preto by som neodporúčala pri aplikácií hubku, ale skôr štetec. Make-up má povedala by som také stredné až vyššie stredné krytie. Jednoznačne to nie je nejaký "full coverage" make-up, ktorý z vašej pleti vymaže úplne všetko. Naopak je veľmi prirodzený a pleť pekne zjednotí. Výdrž je tiež prekvapivo dobrá. Bezproblémovo zvládne celý deň na pleti, aj keď netreba zabúdať na to, že je trošku viac krémovejší a nejaké to poupravenie či prepudrovanie bude potrebné. Vďaka tomu, že je krémovejší sadne skôr suchej a normálnej pleti, než mastnej. Ale aby som ho zasa len nevychvaľovala, tak som si všimla, že jemnučko mi zvýrazňuje mimické vrásky okolo pier, ale nezlieva sa do nich (je aj dosť možné, že som si ich doteraz nevšimla :D), čiže ma to nejako netrápi. Podľa mňa je to naozaj dobrý produkt za výhodnú cenu, ktorý šliape na päty aj omnoho drahším produktom.

Plusy
 • ľahká konzistencia
 • stredné až stredne vyššie krytie
 • prirodzený efekt
 • nízka cena

Mínusy
 • menší výber odtieňov
 • občas mierne zvýrazní vrásky Moje celkové hodnotenie

8/10

 Ja môžem tento produkt iba odporúčať, pretože za tie peniaze určite stojí za skúšku.

Skúšali ste už tento make-up? Aký je váš obľúbený produkt, ktorý veľa nestojí?

Dúfam, že sa vám článok páčil a prajem vám príjemný zvyšok dňa.

Alexandra

2 komentáre:

 1. Na tvojí ruce vypadá jako by trošku vysušoval, vidím šupinky ale možná je to jen fotkou. Jinak značku Bell už jsem někde viděla jen si nemohu vzpomenout kde.
  V3ronika life

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to tou fotkou, pretože mám suchú pleť a mám aj miesta, kde sú šupinky a bezproblémovo to zvláda. Pokiaľ viem tak značka Bell je v Teta drogérií. Ďakujem za komentár :)

   Odstrániť

Sleduj ma na Instagrame