piatok 9. februára 2018

Recenzia: Maskara Volume Stylist 18h Lash Extension od Essence

Pravdepodobne každý z nás si už kúpil nejaký kozmetický produkt, ktorý chválila nejaká vaša obľúbená osobnosť alebo blogerka/vlogerka. U mňa sa tak stalo pri maskare Volume Stylist 18h Lash Extension od značky Essence, o ktorej veľmi pozitívne hovorila Tati Westbrook (známa na kanále Glam Life Guru) vo viacerých videách. Pravdepodobne, keď človek, ktorý vyskúšal omnoho drahšie produkty od zvučnejších značiek a hovorí kladne o takto dostupnom a lacnom produkte, tak na tom niečo bude. Preto som sa rozhodla túto maskaru vyskúšať a zistiť, či naozaj stojí za to.


Maskara má 12 ml a jej cena je okolo 3,5€. Balenie je na môj vkus trošku prekombinované, ale inak je pevné, čiže sa dobre zatvára a maskara v ňom nevysychá veľmi rýchlo. Kefka je v strede širšia a po stranách užšia a štetinky má usporiadané do špirály. Naberá pomerne dosť maskary, takže pri aplikácií ju musíte obtrieť a zbaviť sa prebytočného produktu. Mihalnice robí celkom pekné, zahustí ich a aj trochu urobí dlhšie. Má hustejšiu konzistenciu, čo spôsobuje, že občas mihalnice zlepí. Obávam sa toho, že jej hustejšia konzistencia spôsobí rýchlejšie vysychanie, aj keď mám ju viac ako mesiac a zatiaľ sa jej konzistencia veľmi nezmenila. Výdrž je dobrá, bežný pracovný deň dá bezproblémov, no po pár hodinách sa zvykne trošku droliť, no nie je to žiaden extrém. 

Plusy
 • obstojná výdrž
 • celkom pekný efekt
 • nízka cena

Mínusy
 • po pár hodinách sa zvykne mierne droliť
 • občas zlepuje mihalniceMoje celkové hodnotenie
7/10

Táto maskara ma nijako nesklamala, ale ani nenadchla. Je to podľa mňa taká klasická kvalita akú od značky Essence môžete čakať. Je pravda, že na trhu máte mnoho lepších alebo rovnako dobrých maskár, ale ani touto nič nepokazíte. Pravdepodobne do nej znova nepôjdem, ale jednoznačne jej kúpu neľutujem.
Máte nejaké skúsenosti s touto maskarou? Aká je vaša obľúbená maskara z drogérie?

Dúfam, že sa vám tento článok páčil a prajem vám príjemný zvyšok dňa.
Alexandra

6 komentárov:

 1. Tak maskaru tejto značky som ešte neskušala. Nejak ma ani neláka. Od Essence používam akurat tak linky na oči.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Linky od Essence mám tiež rada a pri tej maskare o nič neprídeš, ak ju nevyskúšaš :)Ďakujem za komentár :)

   Odstrániť
 2. Essence mám sice ráda, ale do téhle řasenky asi nepůjdu:D. Nesnáším, když mi nějaká řasenka slepí řasy...:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Úplne súhlasím s tebou :) Essence má aj lepšie maskary ako je táto :) Ďakujem za komentár :)

   Odstrániť
 3. Maskara vyzerá dobre, ale nepoužívam riasenky Essence :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Popravde už ani ja veľmi nie, pretože v drogérií sa dajú dostať aj omnoho lepšie maskary za podobnú cenu :) Ďakujem za komentár :)

   Odstrániť

Sleduj ma na Instagrame