štvrtok 9. februára 2017

Dramatické valentínske líčenie

Zdravím dnes som sa rozhodla vám ukázať návod na dramatické líčenie vhodné aj na blížiaceho sa Valentína. Tento návod mám už v počítači nejeden piatok, ale nejako som ho uverejniť nechcela, pretože nie je úplne nafotený podľa mojich predstáv, no pravdepodobne nastal ten čas, kedy ho uverejniť. Tak poďme teda na to. 

Ako vždy začneme podkladovou bázou, ktorá nám predĺži výdrž tieňov na očiach.
Aby sa nám ľahšie strácali farby na viečku a dosiahli sme efekt prirodzeného prechodu použijeme strednú matnú hnedú, ktorú nanesieme do záhybu oka štetcom na strácanie. 
Farbu viečka zjednotíme matným tieňom v telovej farbe.Keďže na viečku chceme vytvoriť jemný cut crease efekt, použijeme tmavší hnedý matný tieň, ktorý nanesieme o čosi precíznejším štetcom do záhybu oka.Svetlým trblietavým tieňom prejasníme vnútorný kútik oka.
Pomocou tekutej linky urobíme tenkú linku tesne pri mihalniciach (mne to nevyšlo:D).Keďže horné viečko je pomerne neutrálne, tak sa vyšantíme na tom spodnom. Precíznym štetcom nanesieme na spodné viečko bordový tieň.Ďalej nanesieme ako na spodnú linku tak aj na hornú čiernu kajalovú ceruzku, ktorú dáme aj jemne medzi mihalnice. Potom ju opäť bordovým tieňom stratíme.Celé líčenie ukončíme natočením mihalníc a nanesením špirály. 
Celé toto líčenie je veľmi jednoduché a nezaberie vám veľa času. Mám pocit, že ho zvládne úplne každý. 

Chceli by ste viac návodov na líčenie? 

Toto by bolo odo mňa všetko, dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na vás nabudúce. 

Alexandra

6 komentárov:

 1. Super článek, moc se mi líbí ta linka, já bych takovou nezvládla :D.

  PS: Proč mi nejde tě sledovat? :(
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som sa s ňou tiež dosť natrápila :) Netuším prečo to nejde, skúšala si to cez odkaz blogu ? Ďakujem za komentár :)

   Odstrániť
 2. Moc pekné líčenie a hlavne tá linka - je dokonalá :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne aj za kompliment, aj za komentár :)

   Odstrániť

Sleduj ma na Instagrame